Friendship Cup 2019-2020

Hei allesammen!

I går ble det en knallfin dag på Andersen Slippen. 8 seilaser ble gjennomført med 8 deltagere på plass. Foreningens formann stilte til start for første gang og vi er sikre på at han kommer til å bite godt i fra seg med litt trening.
Som alltid var det mange situasjoner og Geir var uheldig med et havari på sin båt. Han kommer helt sikkert sterkt tilbake. Sammenlagt leder Roar foran Geir, foreløpig er det veldig tett på resultatlisten.
Det er varslet at kommer enda en ny neste gang og nå vi seer at det er fler av de faste som hadde forfall tror vi at vi fort kan være 10 båter til start neste gang som er 27.okt.

Silerhilsen
Lars-Erik

0 svar

Legg igjen et svar

Ønsker du å delta i diskusjonen?
Bidra gjerne!

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *