sture

Sture Vang, leder | tel. 992 07 735 | sture.vang@gmail.com


Eivind

Eivind Rubinstein, nestleder, ansv. Seilsportligaen | tel. 906 74 616 | ei-rub@online.no


???????????????????????????????????????????????????

Jørgen Oksmo, kasserer | tel. 920 82 979 | jo@halden.net


???????????????????????????????????????????????????

Vetle Børresen, styremedlem (kommunikasjon) | tel. 913 41 713 | vetle@vbmedia.no


???????????????????????????????????????????????????

Heidi Rian, styremedlem (tur & hav) | tel. 917 21 158 | heidi.rian@hotmail.com


???????????????????????????????????????????????????

Bendik Nystrøm, sekretær | tel. 416 12 452 | bendikn@ostfoldfk.no


???????????????????????????????????????????????????

Morten Helgesen, styremedlem (Slippen) | tel 482 26 855 | morten.helgesen@bravida.no


???????????????????????????????????????????????????

Bjørn Erik Simensen, styremedlem (barn og ungdom) | tel. 908 24 650 | b-e-sim@online.no


???????????????????????????????????????????????????

Svein Olav Moe, styremedlem (regatta) | tel. 928 92 434 | svein.olav.moe@gmail.com


???????????????????????????????????????????????????

Lars Næshagen, varamedlem, 959 70 975 , lars@rgs.no


Gunhild Rosnes, varamedlem | tel. 979 73 978 | gunros@ostfoldfk.no